Dojna Mema zbulon më në fund të vërtetën për Kiarën dhe Butrintin. Unë për vete s’kam parë… (FOTO) – AlpeGossip
Dojna Mema zbulon më në fund të vërtetën për Kiarën dhe Butrintin. Unë për vete s’kam parë… (FOTO)

Dojna Mema zbulon më në fund të vërtetën për Kiarën dhe Butrintin. Unë për vete s’kam parë… (FOTO)

Flet për herë të parë Dojna Mema, shoqja e ngushtë e Kiarës.

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito është komentuar shumë për marrëdhënien me këngëtarin Butrint Imeri, por asgjë nuk është konfirmuar për ta. U tha që nuk janë të lidhur, u tha që u ndanë, u tha që u ribashkuan, por gjë zyrtare s’ka patur ndonjëherë, tamam si një telenovelë.

Sigurisht që fansat e çiftit në fjalë janë në mëdyshje dhe për këtë kanë pyetur në Instagram shoqen e ngushtë të Kiarës, moderatoren Dojna Mema.

Por kjo e fundit është përgjigjur “unë për vete s’kam parë gjë”, duke etiketuar edhe Kiarën në këtë foto.