KALOJNË NATËN BASHKË/ Çiljeta dhe Albani nuk e kanë problem nëse të gjithë i shohin - AlpeGossip
KALOJNË NATËN BASHKË/ Çiljeta dhe Albani nuk e kanë problem nëse të gjithë i shohin

KALOJNË NATËN BASHKË/ Çiljeta dhe Albani nuk e kanë problem nëse të gjithë i shohin

Prej 3 vitesh, Çiljeta dhe Albani po jetojnë një histori dashurie që nuk ka mbetur larg vëmendjes së publikut. Çifti janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit megjithatë në fillim nuk pranonin ta konfirmonin që ishin bashkë.

Tani Albani e Çiljeta e kanë kaluar atë fazë dhe dalin hapur në publik si çift i dashuruar.

Madje Albani nuk i kursen komentet në fotot e videot e Çiljetës.

Mbrëmjen e djeshme çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMW të zezë.