Marina e paska SERIOZISHT me Luanën! Nxehet keq dhe lë me gisht në gojë para mijëra personave (FOTO) – AlpeGossip
Marina e paska SERIOZISHT me Luanën! Nxehet keq dhe lë me gisht në gojë para mijëra personave (FOTO)

Marina e paska SERIOZISHT me Luanën! Nxehet keq dhe lë me gisht në gojë para mijëra personave (FOTO)

Komentet mes motrave Vjollca në “Instagram” kanë filluar të tërheqin shumë vëmendjen kohët e fundit. Vetëm pak ditë më parë ato u grindën pasi Marina u bë xheloze kur Luana krahasoi veten dhe motrën tjetër, Lira me motrat Kardashian.

Ndërsa sot kanë tërhequr vëmendjen komentet në foton më të fundit të Marinës, foto me të cilën moderatorja u rikthye më në fund në Instagram pas një kohe të gjatë që qëndronte inaktive.

“Hello, hello”, përshëndeste Marina fansat ndërsa Luana i komenton “Hello zemër”. “Phu ça paske qenë moj zemër”, ja kthen Marina.

“Shyqyr u ktheve se na thave sytë”, vazhdon Luana. Megjithatë nuk e priste këtë replikë të ashpër nga e motra. “Akoma s’të janë tharë tamam se vazhdon e ke të preferuar Lira Vjollca – motra delenxhie”, shkruan Marina, koment i cili duket ta ketë lënë Luanën pa fjalë pasi nuk i ka kthyer më përgjigje.