E GJITHA ME TË BARDHA/ Jennifer Lopez shkëlqen teksa fotografohet në Manhattan – AlpeGossip
E GJITHA ME TË BARDHA/ Jennifer Lopez shkëlqen teksa fotografohet në Manhattan

E GJITHA ME TË BARDHA/ Jennifer Lopez shkëlqen teksa fotografohet në Manhattan

Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi, pasi daljet e saj publike janë shtuar shumë. Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka marrë pjesë në disa programe televizive për të promovuar projektin kinematografik më të fundit. Së fundmi ajo u shfaq në Manhattan e veshur me paliçeta të bardha dhe një pallto me pellush në të njëjtën ngjyrë.

Në foto vihen re format e saj perfekte dhe fakti që veshja e tregon shumë më të re se mosha që ka.

JLO ju rikthye kinematografisë me rolin protagonist në një komedi të lançuar së fundmi që mban titullin ‘Second Act’.