“VDISJA PAS…”/ Kiara Tito zbulon me një foto të vjetër pasionin më të madh të fëmijërisë – AlpeGossip
“VDISJA PAS…”/ Kiara Tito zbulon me një foto të vjetër pasionin më të madh të fëmijërisë

“VDISJA PAS…”/ Kiara Tito zbulon me një foto të vjetër pasionin më të madh të fëmijërisë

Kiara Tito është kthyer pas në kohë në moshën 6-vjeçare dhe kujtimet që i vijnë në mendje i ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj. Shumë vite më parë, bukuroshja e ekranit ka qenë po njësoj, të njëjtat tipare dhe me po të njëjtin pasion për foto. Moderatorja ka rrëfyer krahas fotos së vjetër se në atë moshë ishte e ‘fiksuar’ pas revistave të modës, madje fotoja në fjalë sipas saj ishte e denjë për një kopertinë në ‘Elle’.

Mesa duket pasioni për modën, fotografinë dhe televizionin ka nisur që në fëmijërinë e Kiarës dhe tashmë është finalizuar me disa punë në televizion e me biznesin e saj të veshjeve.