NË KËTË SEZON FESTASH/ Besa Kokëdhima prezanton albumin e ri dhe është plot surpriza (VIDEO) – AlpeGossip
NË KËTË SEZON FESTASH/ Besa Kokëdhima prezanton albumin e ri dhe është plot surpriza (VIDEO)

NË KËTË SEZON FESTASH/ Besa Kokëdhima prezanton albumin e ri dhe është plot surpriza (VIDEO)

Besa Kokëdhima është munduar të jetë shumë tradicionale këtë sezon festash. Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram-in’ e saj, ajo ka zbuluar albumin e ri festiv “Ti je festa ime”.

Në videoklipet e postuara , Besa shfaqet e veshur me të kuqe dhe e rrethuar me dhurata e zbukurime. Këngët janë ritmike, por i dedikohen dashurisë dhe lumturisë.

Një nga këngët është “Santa Claus is coming to town”, por e sjellë në gjuhën shqipe. Albumi i ri i Besës është pikërisht ajo çfarë na nevojitej për të plotësuar këtë atmosferë festash