ZBULOHET SOZIA E LUANA VJOLLCËS/ Ngjashmëria do t’ju lërë gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET SOZIA E LUANA VJOLLCËS/ Ngjashmëria do t’ju lërë gojëhapur (FOTO)

ZBULOHET SOZIA E LUANA VJOLLCËS/ Ngjashmëria do t’ju lërë gojëhapur (FOTO)

Luana Vjollca është padyshim një ndër moderatoret më të ndjekura të ekranit dhe ndër më të përfolurat në showbizin shqiptar.

Gjithçka rreth saj përbën interes të madh për publikun, i cili është kurioz të mësojë me detaje çdo gjë për moderatoren. Ajo konsiderohet si një prej femrave më seksi, por e kishit menduar se do të gjendej një person identik me të?

Në rrjet po qarkullon një foto e një vajze brune, e cila ka ngjashmëri të madhe me Luanën në tiparet e fytyrës, megjithëse nuk kanë ngjyrë të njëjtë flokësh. Ende nuk dihet identiteti i vajzës në fjalë, mirëpo të gjithëve i ka rënë në sy fakti që ato janë pothuajse identike.