“NËNAT SHEMBULLORE”/ Vipe-t që u përkushtohen fëmijëve në fundjavë: Nga Arbana osmani tek… (FOTO – AlpeGossip
“NËNAT SHEMBULLORE”/ Vipe-t që u përkushtohen fëmijëve në fundjavë: Nga Arbana osmani tek… (FOTO

“NËNAT SHEMBULLORE”/ Vipe-t që u përkushtohen fëmijëve në fundjavë: Nga Arbana osmani tek… (FOTO

Me siguri jeni të gjithë kuriozë të dimë se si e kalojnë Vipa-t fundjavën por me anë të një vëzhgimi në rrjetin social “Instagram” e zbulon fare lehtë!

Disa prej  femrave më seksi  dhe më aktive në rrjetet sociale me anë të postimeve kanë treguar se fundjavën e kalojnë me fëmijët e tyre.

Janë cilësuar shpesh si mamat më seksi të showbiz-it dhe pse të angazhuara në televizione apo koncerte dhe emisione duket se ditën e shtunë dhe të dielë ato preferojnë ta shijojnë me disa momente të bukura me fëmijët.

Detaji që na bëri më shumë përshtypje ishte se të gjitha zgjedhin një shetitje në natyrë apo bregdet.

AlpeNews ju njeh me disa nga vipe-t që na treguan se fundjavën e kalojnë me fëmijët.

Xhemi Shehu

View this post on Instagram

💤💤💤

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Arabana Osmani

Bieta Sulo

Adelina Tahiri

Sonila Meço

 

Emina Cunmulaj

Aurela Gaçe

/AlpeNews.al