“AKOMA JU ME PHOTOSHOP?”/ Rasheli revoltohet KEQ pas komentit të fanses (FOTO) – AlpeGossip
“AKOMA JU ME PHOTOSHOP?”/ Rasheli revoltohet KEQ pas komentit të fanses (FOTO)

“AKOMA JU ME PHOTOSHOP?”/ Rasheli revoltohet KEQ pas komentit të fanses (FOTO)

Është vetëm 19 vjeç dhe shpesh komentohet nga fansat e saj në rrjete sociale.

Rashel Kolaneci përveç se pranon komente pozitive ajo gjithashtu kritikohet shpesh nga fansat e saj për modifikim të fotove.

Në disa imazhe vërehet dukshëm theksimi i formave trupore por që nuk i ka shpëtuar as syrit të publikut.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Rashel shfaq të pasmet bombastike por që përflitet se ka përdorur fotoshop.

“Akoma ju me photoshop? Po të përgjigjem vetëm sepse më vjen shumë keq, ndiqe emisionin sepse është shumë i bukur. Me këtë rast shikon edhe photoshopin”, është komenti i Kolanecit për ndjekësit e saj.