Pornostarja shqiptare zbuloi nëse ka fëmijën me Flor Mumajesin/ Ja çfarë ndodhi pas skandalit (FOTO) – AlpeGossip
Pornostarja shqiptare zbuloi nëse ka fëmijën me Flor Mumajesin/ Ja çfarë ndodhi pas skandalit (FOTO)

Pornostarja shqiptare zbuloi nëse ka fëmijën me Flor Mumajesin/ Ja çfarë ndodhi pas skandalit (FOTO)

Padyshim një ndër kantautorët më të famshëm shqiptarë dhe mjaft të pëlqyer në Shqipëri dhe jo vetëm është Flori Mumajesi. Një lajm mjaft i papritur ka qarkulluar ditën e sotme në shumë media online shqiptare dhe bëhet fjalë se Flori pritet të bëhet baba, ndërsa ylli i filmave me pullë të kuqe nënë.

Që Alby Rydes ishte shtatzënë e dinim të gjithë por që fëmijën e pret me Flori Mumajesin nuk e prisnim fare. Kjo, jo se nuk shkojnë si çift por nuk i kemi parë kurrë më parë bashkë. Shumë ishin ata që e quajtë ‘skandal’ dhe jo të vërtetë si lajm. Ende nuk dihej vërtetësia e këtij lajmi pasi kantautori kantautori shqiptar ka zgjedhur të mos reagojë, por nuk ka bërë të njejtën gjë Alby. Ajo bëri një postim në Instastory ku ka qeshur me lot dhe është surprizuar nga këto thashetheme. Duke na thënë se asgjë nuk është e vërtetë!

Por e dini ç’ka ndodhur me Instagramin e Alby Rydes?

Aktiviteti i saj u rrit shumë në komente nga shqiptare, ndryshe nga herët e tjera, shumë e uronin në shqip. Në llogarinë e saj të Instagramit u shtuan mbi 1 mijë ndjekës, ku me siguri janë shqiptarë që e pëylqyen edhe për stilin e saj, por edhe që e përkrahën