Pasi HAPI KËMBËT për të pozuar/ Dorina Mema “shokon” FORTË: Ti je shumë i bukur… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi HAPI KËMBËT për të pozuar/ Dorina Mema “shokon” FORTË: Ti je shumë i bukur… (FOTO)

Pasi HAPI KËMBËT për të pozuar/ Dorina Mema “shokon” FORTË: Ti je shumë i bukur… (FOTO)

Dorina Mema është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në Shqipëri.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me bikini të bardha dhe nënë shoqërinë e një papagalli me shumë ngjyra.

“Ti je shume i bukur, une jam me i bukur se ty, a bejme nje foto bashke? (Johny Bravo)” ka shkruar Dorina në këto foto.

Dorina kishte vendosur edhe një trëndafil në maje të kokës kombinuar dhe me syze.