“NË ÇDO FLUTURIM, E NJËJTA HISTORI”/ Fatma ndan me ndjekësit sekretin e Alfios (FOTO) – AlpeGossip
“NË ÇDO FLUTURIM, E NJËJTA HISTORI”/ Fatma ndan me ndjekësit sekretin e Alfios (FOTO)

“NË ÇDO FLUTURIM, E NJËJTA HISTORI”/ Fatma ndan me ndjekësit sekretin e Alfios (FOTO)

Tashmë emrin e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit e shohim shpesh në mediat rozë si një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Me postimet e tyre dyshja ka zbuluar se janë të pandashëm dhe një çift aventurash që udhëtojnë shpesh.

Edhe sot duket se janë nisur në udhëtimin e radhës dhe Fatma na e ka treguar me një foto në avion. Në foton e publikuar në Instastory moderatorja ka zbuluar një sekret të vockël të Alfios.

Gjatë udhëtimit kuzhinieri i njohur shqiptar fle në prehërin e saj dhe kjo nuk ka ndodhur vetëm këtë herë, por në çdo udhëtim që bëjnë.

“Në çdo fluturim, e njëjta histori” – shkruan Fatma në foton ku Alfio fle dhe ajo lexon një libër.

Mesa duket ata jën nisur për pushime dimërore dhe mezi po presim të marrim vesh destinacionin e tyre.