E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura (FOTO) – AlpeGossip
E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura (FOTO)

E njihni këtë vogëlushe? Sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më aktive në rrjetet sociale, që çdo detaj të jetës së saj e ndan edhe me fansat e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Baby Gee, e cila njihet për fotot provokuese dhe jetën e saj luksoze.

Këngëtarja simpatike është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me fansat e saj në Instastory një foto kur ka qenë e vogël.

Me këtë foto Baby Gee sapo na tregoi se gjithmonë ka qenë e bukur dhe e ëmbël.

Së fundmi Baby G ka paralajmëruar një projekt të ri, i cili pritet të publikohet së shpejti.