Dorëzohet Orgesa Zaimi! Këngëtarja shuan heshtjen për lajmin e shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
Dorëzohet Orgesa Zaimi! Këngëtarja shuan heshtjen për lajmin e shtatzënisë (FOTO)

Dorëzohet Orgesa Zaimi! Këngëtarja shuan heshtjen për lajmin e shtatzënisë (FOTO)

Prej tetë vitesh, Orgesa Zaimi dhe bashkëshorti i saj Mëntor Beqa janë lumturisht të martuar dhe prindër të dy fëmijëve të mrekullueshëm Bora dhe Kron.

Por së fundmi, këngëtarja Orgesa Zaimi u përfol se ishte në pritje të fëmijës së saj të tretë, pas një fotoje ku barku i saj dukej paska i rrumbullkosur.

Këngëtarja e hitit “Pasqyrat” në një postim në rrjetin social “Instagram” sqaron fansat se lajmi për shtatzëninë e saj nuk është i vërtetë.

“Nuk jam me barrë, thjesht më hahet shumë” shkruan këngëtarja në foton e postuar në “Instagram” ku ka qarkuar në formën e zemrës barkun e saj dhe na tregon se e vetmja gjë që është në stomakun e saj, është një pjatë me makarona.