HABIT Valbona Selimllari tregon për herë të parë ndërhyrjen në pamje: Kam bërë… – AlpeGossip
HABIT Valbona Selimllari tregon për herë të parë ndërhyrjen në pamje: Kam bërë…

HABIT Valbona Selimllari tregon për herë të parë ndërhyrjen në pamje: Kam bërë…

Valbona Selimllari është cilësuar gjithmonë, nga viti 1992 si ikona e bukurisë shqiptare.

Dhe pavarësisht viteve, Valbona vazhdon të mbetet e tillë.

Ajo është nënë e 3 fëmijëve por gjithmonë Valbona shfaqet në formë, tërheqëse dhe shumë e bukur.

Por a ka bërë ajo ndërhyrje plastike?

E ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” në tv Klan ajo është përgjigjur hapur.

Sipas Valbonës, ndërhyrje ka bërë te dhëmbët.

“Unë kam bërë ndërhyrje te dhëmbët e mi. Edhe pse i kam bërë, jam munduar që të jenë sa më pranë dhëmbëve të mi origjinal.

E rëndësishme është që t’i mirëmbash dhëmbët që të jenë të bukur”, u shpreh Selimllari.