MË SEKSI SE KURRË/ Ylli televizin shfaqet e veshur me pink dhe nuk mund të dukej më bukur – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Ylli televizin shfaqet e veshur me pink dhe nuk mund të dukej më bukur

MË SEKSI SE KURRË/ Ylli televizin shfaqet e veshur me pink dhe nuk mund të dukej më bukur

Megan Barton Hanson, është shfaqur me një fustan ngjyrë rozë, teksa shkonte në një takim në Londër.

Ylli, 25 vjeç, në një fustan rozë, ekspozoi linjat e saja.

Ajo vuri në pah linjat perfekte trupore.