E PYET A ËSHTË BEQAR/ Ori Nebiaj i thotë Capital T-së atë që nuk e prisnim: Ta marr me vete… (VIDEO) – AlpeGossip
E PYET A ËSHTË BEQAR/ Ori Nebiaj i thotë Capital T-së atë që nuk e prisnim: Ta marr me vete… (VIDEO)

E PYET A ËSHTË BEQAR/ Ori Nebiaj i thotë Capital T-së atë që nuk e prisnim: Ta marr me vete… (VIDEO)

Sot në emisionin e mëngjesit nga Ori Nebiaj dhe Isli Islami në Top Channel, ishte i ftuar Capital T.

I ftuar për një intervistë, Capital T ka folur shumë gjëra rreth projekteve të tij të ardhshme por gjatë gjithë bisedës vetëm diçka na ka mbetur në mendje.

Ori ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, ku tregohet një sekuencë nga intervista.

Moderatorja është shprehur e mahnitur dhe mendon se Capital T është i bukur, i talentuar, i mirë, modest, human dhe në fund me shaka e ka pyetur nëse është i lidhur. Interesi i Orit për këtë pyetje vinte sepse donte ta merrte me vete në shtëpi.

Sigurisht, gjithmonë në sensin e shakasë ky moment i ka bërë shikuesit të qeshin e madje disa që ta konsiderojnë me të vërtetë këtë si ide. /AlpeGossip.al