QETËSIA PARA STUHISË/ Së shpejti Enca do të shpërthejë rrjetin.. (FOTO) – AlpeGossip
QETËSIA PARA STUHISË/ Së shpejti Enca do të shpërthejë rrjetin.. (FOTO)

QETËSIA PARA STUHISË/ Së shpejti Enca do të shpërthejë rrjetin.. (FOTO)

Pas klipi të fundit “Rendez vous”  këngëtarja e njohur shqiptare pritet të vi me një projekt të ri.

Prej shumë kohësh është paralajmëruar bashkëpunimi mes saj dhe reperit Don Phenom i cili mban emrin “Kujt po i han”.

Mesa duket dita e lansimit po afron pasi këtë ka lënë të kuptohet Enca me postimin e fundit në instagram.

“Qetësia para stuhisë”, shkruan Enca teksa gjendet duke u relaksuar pranë detit dhe planifikon se si të na surprizojë.