“PUSHO, U BO”/ Flor Mumajesi sjell “HITIN” e rradhës me Blendi Fevziun (VIDEO) – AlpeGossip
“PUSHO, U BO”/ Flor Mumajesi sjell “HITIN” e rradhës me Blendi Fevziun (VIDEO)

“PUSHO, U BO”/ Flor Mumajesi sjell “HITIN” e rradhës me Blendi Fevziun (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme u realizua puntata e rradhës e emisionin “Opinion”  me temën “Personazhet më të spikatur të 2018” dhe ndër të ftuarit ishte edhe Flor Mumajesi.

Ai i ka kërkuar moderatorit që të realizojnë një video ku Blendi thotë: “Pusho”, fjalë këto që u bënë “hit” në mediat sociale pasi ai iu drejtua një të ftuari.

Flori e ka publikuar videon në Instagramin e tij duke e vlerësuar si “hit” e sigurisht në kontekstin e shakasë.

/AlpeNews.al