Kush këndon më keq “Live” Era apo Nora? Robert Berisha e ka një përgjigje për këtë (FOTO) – AlpeGossip
Kush këndon më keq “Live” Era apo Nora? Robert Berisha e ka një përgjigje për këtë (FOTO)

Kush këndon më keq “Live” Era apo Nora? Robert Berisha e ka një përgjigje për këtë (FOTO)

Muzikanti dhe këngëtari i njohur Robert Berisha ishte i ftuar sonte në spektaklin “Shiko Kush Luan”. Ai gjatë lojës “Ndaje ose Haje” është vënë në siklet pas një pyetjeje e cila nuk ka mbetur pa përgjigje për t’i dhënë më shumë pikë skaudrës së tij.

“Kush këndon më keq “Live” Era Istrefi apo Nora Istrefi”?

Roberti ishte vendosur para një zgjedhjeje të vështirë gruaja e tij apo kunata kush këndon më keq?

“Nora ka mbi 15 vite që është në skenë dhe ka më shumë eskperiencë, prandaj po them që Era këndon më keq live”- u shpreh Robert Berisha.

Shpresojmë që Era mos të mërzitet për këtë sepse Roberti si kriter mori eksperiencën dhe në fund të fundit ishte në një lojë edhe pse shakaja është gjysma e së vërtetës.