DEL NË “SHESH” E VËRTETA/ Motrat KARDASHIAN kanë kopjuar këto personazhe të famshëm (FOTO) – AlpeGossip
DEL NË “SHESH” E VËRTETA/ Motrat KARDASHIAN kanë kopjuar këto personazhe të famshëm (FOTO)

DEL NË “SHESH” E VËRTETA/ Motrat KARDASHIAN kanë kopjuar këto personazhe të famshëm (FOTO)

Motrat Kardashian-Jenner janë shumë të njohura për fizikun dhe look-un e tyre. Ato janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe shumë i duan.

Por nëse gjithë bota shikon tek ato një shembull, vetë motrat e famshme frymëzohen nga VIP-a të tjerë.

Disa nga rastet kur ngjashmëria e tyre me modele, aktore, apo këngëtare ka qenë shumë e madhe i zbuloni më poshtë!