Me “duar” në gjoks, këngëtarja Sheila Haxhiraj sapo çmendi rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
Me “duar” në gjoks, këngëtarja Sheila Haxhiraj sapo çmendi rrjetin (FOTO)

Me “duar” në gjoks, këngëtarja Sheila Haxhiraj sapo çmendi rrjetin (FOTO)

Këngëtarja Sheila Haxhiraj ka postuar së fundmi në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, fotografi me poza mjaft provokuese dhe gati topless.

Bukuroshja vjen me këtë set fotografik, duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Fansat e saj mesa duke janë mahnitur nga këto pamje, pasi edhe komentet janë “Na verbove, je një bombë e vërtetë ylli, e mahnitshme”, e shumë të tjera.

Pasi fitoi “X Factor 1”, ajo njihet si vajza që i pëlqen muzika R&B, por Sheilao ka ardhur edhe me bashkëpunime ku sigurisht muzika ndryshon.