Ditëlindjet e 17 korrikut/ KUSH FESTON SOT? Nga Arilena Ara deri te aktori… (FOTO) – AlpeGossip
Ditëlindjet e 17 korrikut/ KUSH FESTON SOT? Nga Arilena Ara deri te aktori… (FOTO)

Ditëlindjet e 17 korrikut/ KUSH FESTON SOT? Nga Arilena Ara deri te aktori… (FOTO)

Data shënon 17 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Por më parë le të njihemi me karakteristikat e tyre.

Të lindurit në 17 korrik  janë të bekuar me fuqinë e intuitës. Ata kanë aftësi të forta të analizimit të situatave dhe janë tepër të dobishëm dhe dashamirës ndaj të tjerëve.Ata janë të mençur, të shoqërueshëm. Megjithatë, njerëzit e 17 korrikut janë të prirur për ti bërë situatat dramatike dhe alarmante.

 

 

Arilena Ara (Këngëtare)

Elena Anayna (Aktore)

Billie Lourd (aktore)

Mike Vogel (aktorë dhe producent )

James Cagney (Aktorë)

Cecile De France (aktore)

Tom Hull (aktorë)

Dagmara Dominczyk (aktore)

Jasion Clarke (aktorë)

Sarah Jones (aktore)