Fansja mundohet ta nxjerrë ”bllof” për këtë detaj/ Shihni si ”tallet” Rashel Kolaneci (FOTO) – AlpeGossip
Fansja mundohet ta nxjerrë ”bllof” për këtë detaj/ Shihni si ”tallet” Rashel Kolaneci (FOTO)

Fansja mundohet ta nxjerrë ”bllof” për këtë detaj/ Shihni si ”tallet” Rashel Kolaneci (FOTO)

Ndjekësit në Instagram bëhen ndonjëherë kritikët më të mëdhenj të personazheve të njohur. Kështu ka ndodhur me Rashel Kolanecin në një video të publikuar së fundmi, por kritika nuk doli dhe aq e saktë. Rasheli është konkurrente e spektaklit “Dance Ëith Me” në edicionin e tij të 5-të dhe për disa javë do të vallëzojë përkrah Seldit. Mbrëmjen e kaluar ajo realizoi një performancë shumë të bukur me nj vallëzim “Jive” ose “xhajv, e shqipëruar” dhe ajo publikoi një video të kërcimit në Instagram.

“Jive i nates se dyte”, shkroi ajo, por një fanse mendoi se Rasheli e shkroi gabim duke pandehur se donte të shkruante “java”. Ky koment i tërhoqi vëmendjen bukuroshes e cila ia ktheu me shaka: “Jo po muaji hahaha”.