Angela Martini e transformuar në fytyrë/ Fansat e akuzojnë për ndërhyrje (FOTO) – AlpeGossip
Angela Martini e transformuar në fytyrë/ Fansat e akuzojnë për ndërhyrje (FOTO)

Angela Martini e transformuar në fytyrë/ Fansat e akuzojnë për ndërhyrje (FOTO)

Është padyshim një prej modeleve shqiptare më të njohura në botë. Format e saj trupore e kanë kthyer Angela Martinin në një emër ndërkombëtar, por bukuroshja shqiptare ka dhe një fytyrë të bukur, në të cilën, fansat e saj mendojnë se ka ndërhyrë pa pasur fare nevojë!!

Shkak është bërë kjo foto, ku bukuroshja shihet me mollëza shumë të ngritura dhe me nofullën dukshëm më të imët.

Ndjekësit nuk vonuan të hidhen në sulm. “Më duket mua apo je enjtur nga fytyra, ndoshta ndonjë ndërhyrjeje nuk i rezistove dot as ti,”- thotë një prej tyre. “Çfarë i ke bërë fytyrës tënde Angela, nuk duhet ta kishe bërë”- komenton një tjetër.