GJIKO ANULLON KONCERTIN/ Këngëtari ndodhet në një gjendja jo të mirë shëndetësore (FOTO) – AlpeGossip
GJIKO ANULLON KONCERTIN/ Këngëtari ndodhet në një gjendja jo të mirë shëndetësore (FOTO)

GJIKO ANULLON KONCERTIN/ Këngëtari ndodhet në një gjendja jo të mirë shëndetësore (FOTO)

Reperi i njohur, Gjiko mbrëmjen e djeshme duhej të performonte për publikun e Podujevës por nuk ka mundur të jetë i pranishëm për shkak të gjendjes së tij jo të mirë shëndetësore.

Njoftimin e ka bërë vetë këngëtari i cili nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ka zbuluar dhe arsyen përse mungoi natën e mbrëmshme.

‘Mbrëmë isha i ftohur dhe nuk isha në gjendje të performoja në Podujevë.’- ka shkruar Gjiko, ndërkohë ka theksuar se sonte do të performojë për publikun e tij në Gjakovë