22 VITE MË PARË/ Ja se si dukej Inis Gjoni në kohën kur ishte “Miss Shqipëria” – AlpeGossip
22 VITE MË PARË/ Ja se si dukej Inis Gjoni në kohën kur ishte “Miss Shqipëria”

22 VITE MË PARË/ Ja se si dukej Inis Gjoni në kohën kur ishte “Miss Shqipëria”

Inis Gjoni, ndonëse është distancuar nga daljet e shpeshta në publik, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron një numër të konsiderueshëm ndjekësish. Së fundmi regjisorja e njohur është bërë nostalgjike për të shkuarën dhe ka publikuar një foto që përkon me plot 22 vite më parë.

Në foton në fjalë, Inisi shihet duke prezantuar  kur prezantonte “Miss Shqipëria 1998”, krahas aktorit të mirënjohur Kastriot Çaushi. Të dy janë veshur me shumë elegancë dhe Inisi duket në super formë!