JAVA E MODËS NË MILANO/ Kush ishin veshjet më të mira të këtij viti (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË MILANO/ Kush ishin veshjet më të mira të këtij viti (FOTO)

JAVA E MODËS NË MILANO/ Kush ishin veshjet më të mira të këtij viti (FOTO)

Ditën e djeshme u mbyll me sukses java e modës në Milano.

Si gjithnjë, Milano godet në “shenjë” dhe nuk luan asnjëherë kur bëhet fjalë për modën.

Veshje ekstavagante, ngjyrat në kontrast, aksesorë të çuditshëm pellushat e stërmëdhenj, ishin pjesë e kësaj jave mode.

Më poshtë ju paraqesim veshje tmë të mira që do ti shohim kudo në vjeshtën  e ardhshme: