ELVANA GJATA ME LOT NË SY NË KLIPIN E RI/ Kënga do t’ju emocionojë pa masë (VIDEO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA ME LOT NË SY NË KLIPIN E RI/ Kënga do t’ju emocionojë pa masë (VIDEO)

ELVANA GJATA ME LOT NË SY NË KLIPIN E RI/ Kënga do t’ju emocionojë pa masë (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata ka publikuar ditën e sotme këngën e saj më të re që mban titullin “Tavolina e mërzisë”, një projekt që është pritur me padurim.

Këng është punuar nga Armend Rexhepagiqi, Aida Bajraku dhe orkestrim të Darko Dimitrov.

Në videoklip Elvana shfaqet me një look të thjeshtë, në natyrë duke sjellë një imazh shumë qetësues për syrin dhe emocionues në të njëjtën kohë.

Në minutat e fundit të klipit Elvana shfaqet e përlotur.

Ndiqeni më poshtë videoklipin.