SI RRALLËHERË MIMOZA SHKODRA POZON ME BIKINI/ Këngëtarja befason me linjat trupore (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË MIMOZA SHKODRA POZON ME BIKINI/ Këngëtarja befason me linjat trupore (FOTO)

SI RRALLËHERË MIMOZA SHKODRA POZON ME BIKINI/ Këngëtarja befason me linjat trupore (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Mimoza Shkodra kohët e fundit është treguar mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa poza të reja në bikini dhe është shfaqur mjaft tërheqëse. Për momentin këngëtarja ndodhet në Zvicër, aty ku po kalon edhe pushimet me familjarët e saj. Në fotot e ndara me fansat, ajo nuk ka hezituar të tregojë linjat e saj shumë tërheqëse. Komplimentat nga dashamirësit e saj kanë qenë të shumta.

Prej kohësh Mimoza ka treguar se ndihet shumë mirë në Zvicër, aty ku shumicën e kohës e kalon me njerëzit më të dashur, përfshirë këtu dhe miqtë e saj.

View this post on Instagram

Welcome to the Jungle 🌺🐍🐠

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on