“ËSHTË BËRË NË 18 TETOR…”/ Arjon flet për herë të parë për FOTON me Anën: Ishim të dashuruar – AlpeGossip
“ËSHTË BËRË NË 18 TETOR…”/ Arjon flet për herë të parë për FOTON me Anën: Ishim të dashuruar

“ËSHTË BËRË NË 18 TETOR…”/ Arjon flet për herë të parë për FOTON me Anën: Ishim të dashuruar

Pas prononcimit te Anes diten e djeshme ku thoshte se ajo dhe Arjoni ishin vetem shoke, diten e sotme Arjoni ka bere nje video ne Instagram. Ai flet italisht dhe thote qe i besoj Anes e dashuroi ate dhe i kerkoji qe te iknin bashke nga programi.

Me tej Arjoni sqaron se foto eshte bere ne 18 tetor dhe mes tyre ka patur nje romance, ai la Tean per Anen por tani nuk i beson asaj asgje. Arjoni ka treguar se nuk eshte thjesht nje foto, Ana e priste ne shtepi pasi doli me Tean dhe ai ishte dashuruar me njeriun e gabuar. Sipas Arjonit ai verteton te kunderten e asaj qe thote Ana dhe u kerkon falje familjareve te kesaj te fundit qe i ka shqetesuar!