“NUK E DI SI MUND TË SHTIREN…”/ Komentet pikante, ja si fansat thumbojnë VIP-at – AlpeGossip
“NUK E DI SI MUND TË SHTIREN…”/ Komentet pikante, ja si fansat thumbojnë VIP-at

“NUK E DI SI MUND TË SHTIREN…”/ Komentet pikante, ja si fansat thumbojnë VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Morena Taraku ka postuar një foto së fundmi ku ka veshur një palë xhinse të shkurtra dhe një palë reçipeta që duken me rruaza të mëdha të pa hasura më parë si dhe ka vendosir një kapele në kokë njësoj si reçipetat me rruaza të bardha por duket mjaft bukur dhe veçantë. Por foto nuk ka shpëtuar nga ndjekësit sy mpretë dhe kanë bërë komentet epike, njëri që ra në sy ishte nga një ndjekëse e saja ku i shkruan: Femër me tatuazhe që stë kanë lezet fare na i shpife si mashkull dukesh pavarësisht suksesit që ke.                Ndjekësja menson se këngëtarja duket shumë shifur me tatuazhet dhe se nuk i shkojne fare pavarësisht suksesit që ajo ka.

Luana Vjollca ka postuar gjithashtu një foto së fundmi me një fustan jeshil të errët dhe duket shumë tërheqëse. Ndjekësi i shkruan komentin epik duke i thënë: Nuk e di se mund të shtiren këto njerëz kështu pa ju dridhur syri fare. Harrojnë se kush kanë qenë.Hahahahhahahaha. Ndjekësi i bën komentin thumbues duke i then se ajo e ka harruar se nga vjen dhe se shtiret shume pa ju dridhur qerpiku.

Enca ka postuar në Instagramin e saj një foto e shtrirë në kolltuk e veshur me një këmishë të hapur te gjoksi dhe duket pak provokuese. Kjo foto ka pasur komente të shumta por njëri që ra në sy ishte nga ndjekësi i saj ku i shkruan: Ne ky videoklipi i fundit na i shpife fare mos të them si dukeshe, ca ishte ai videoklip ashtu. Ndjekësi e thumbon pasi mendon se videoklipi i fundit i këngetares ia ka shpifur dhe se ai mendon një fjalë të keqe për kengëtaren por ka zgjedhur të mos e thotë.