NË MUAJIN E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/Arbana Osmani poston FOTON nga plazhi me barkun e… – AlpeGossip
NË MUAJIN E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/Arbana Osmani poston FOTON nga plazhi me barkun e…

NË MUAJIN E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/Arbana Osmani poston FOTON nga plazhi me barkun e…

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura dhe më të preferuara të showbizzit shqiptar.

Moderatorja është në pritje të ëmbël është shtatzënë në muajin e funit dhe duke pritur ditët e lindjes. Arbana Osmani po shijon pushimet në plazh dhe për herë të parë publikon foto me barkun e rrumbullakosur.

Duhet ta pranojme se shtatzënia i ka dhënë një lezet tjetër, shkruan AlpeGossip.al.

View this post on Instagram

Vacay

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on