SABRI FEJZULLAHU FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbushi! (FOTO) – AlpeGossip
SABRI FEJZULLAHU FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbushi! (FOTO)

SABRI FEJZULLAHU FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbushi! (FOTO)

Sabri Fejzullahu mbush sot plot 71 vjeç!

Ai mban në supe shumë vite përkushtim e sukses në botën e muzikës.

Këngëtari i njohur ka shumë fansa si brenda ashtu dhe jashtë trojeve shqiptare të cilët e duan jo vetëm pë muzikën që bën por edhe për zemërgjerësinë e tij të cilën e ka treguar në jo pak raste.

Prandaj urimet për ditëlindjen janë të shumta, dhe si më i veçanti spikat ai i bashkëshortes së tij

“Urime dashni ! Te paça tan jeten afer 🎂👑” është mbishkrimi i fotos së postuar nga ajo në Instagram ku i shpreh dashurinë e pamasë.