“DY PËLLUMBAT E DASHURUAR”/ Dafina dhe Dj Geek e festuan Shën Valentinin në mënyrën më romantike – AlpeGossip
“DY PËLLUMBAT E DASHURUAR”/ Dafina dhe Dj Geek e festuan Shën Valentinin në mënyrën më romantike

“DY PËLLUMBAT E DASHURUAR”/ Dafina dhe Dj Geek e festuan Shën Valentinin në mënyrën më romantike

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Dj i njohur, Dj Geek, ishin përfolur prej kohësh për një lidhje. Më pas vetë dyshja konfirmoi duke publikuar foto romantike me njëri-tjetrin si dhe duke shprehur dashurinë publikisht.

Çifti më i ri i Showbizit nuk fshihen më dhe dje në ditën e të dashuruarve, Dj Geek ka publikuar një foto duke përqafuar këngëtaren. Dyshja duket se janë shumë të dashuruar dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Po ashtu në një foto tjetër të siguruar nga revista “Class”, Dafina dhe Geek shfaqen duke i dhuruar puthje njëri-tjetrit.