Mbretëresha e pasarelave nuk do t’ia dijë për paragjykimet (FOTO) – AlpeGossip
Mbretëresha e pasarelave nuk do t’ia dijë për paragjykimet (FOTO)

Mbretëresha e pasarelave nuk do t’ia dijë për paragjykimet (FOTO)

Ajo është cilësuar si mbretëresha e pasarelave të modës për katër vite, që kur bëri debutimin e saj të parë në “London Fashion Week” në vitin 2014.

Bëhet fjalë për Winnie Harlow, e cila titullin e mbretëreshës vijon ta mbajë me sukses dhe këtë e zbuloi gjatë një seti fotografish të realizuar në Dubai. Edhe pse me çrregullime në lëkurë, modelja sërish nuk ka hequr dorë nga pasioni i saj, që është modelingu.

Winnie Harlow, emri i vërtetë i së cilës është Chantelle Brown-Young, në fotot e publikuara shfaqet me bikini të zeza dhe të bardha, flokët lëshuar dhe make up natyral.