ME SHPEJTËSI MBI 300 KM/H/ Ish-konkurrenti i Përputhen publikon VIDEON tronditëse – AlpeGossip
ME SHPEJTËSI MBI 300 KM/H/ Ish-konkurrenti i Përputhen publikon VIDEON tronditëse

ME SHPEJTËSI MBI 300 KM/H/ Ish-konkurrenti i Përputhen publikon VIDEON tronditëse

Ish-konkurrenti i Përputhen, Beart Rexhepi ka publikuar një video tronditëse ku ecën me shpejtësi mbi 300 km në orë.

I pyetur nga një ndjekës se cila është shpejtësia më e madhe që ai ka vozitur ndonjëherë, ai zbuloi se ka kaluar shifrën prej 300 km në orë.

Nuk dihet se ku është filmuar, por një shpejtësi e tillë, cilësohet si vrastare nga policia dhe autostradat e Kosovës dhe Shqipërisë nuk e lejojnë.