U PËRPOQ TA MBANTE TË FSHEHTË/ Marina zbulon pa dashje portretin e vajzës (FOTO) – AlpeGossip
U PËRPOQ TA MBANTE TË FSHEHTË/ Marina zbulon pa dashje portretin e vajzës (FOTO)

U PËRPOQ TA MBANTE TË FSHEHTË/ Marina zbulon pa dashje portretin e vajzës (FOTO)

Moderatorja e njohur, Marian Vjollca, disa muaj më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, kanë sjellë në jetë një vajzë, të cilën dyshja e kanë bekuar me emrin Marget.

Marina dhe Getoari postojnë herë pas here foto me të bijën në rrjetet sociale, por janë siguruar gjithmonë që të mos e tregojnë portretin e saj. E deri më tani fansat e tyre e kanë parë vogëlushen vetëm me kurriz.