SURPRIZË/ Era Istrefi publikon këngën e re me yllin botëror (VIDEO) – AlpeGossip
SURPRIZË/ Era Istrefi publikon këngën e re me yllin botëror (VIDEO)

SURPRIZË/ Era Istrefi publikon këngën e re me yllin botëror (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re. Në bashkëpunim me artistin Steve Aoki, këngëtarja prezantoi në versionin audio këngën “Anything More”.

Kënga flet për dashurinë e një çifti, që nuk i intereson asgjë më shumë sesa të kenë njëri-tjetrin.

Në tekst shkruhet se, pavarësisht faturave për të paguar, mungesës së parave, mjafton pija, personi që ka pranë dhe droga për t’i hequr mendjen nga problemet.

Ajo po ashtupritet të publikojë sot edhe këngën “Purpose” me producentin e njohur britanik, Jonas Blue, i cili prezantoi në Amazon listën e hiteve të reja, ku spikaste edhe emri i Erës.