I THANË LAMTUMIRË FLOKËVE BRUNË/ Femrat e showbizit shqiptar tashmë besnike të bjondes (FOTOT) – AlpeGossip
I THANË LAMTUMIRË FLOKËVE BRUNË/ Femrat e showbizit shqiptar tashmë besnike të bjondes (FOTOT)

I THANË LAMTUMIRË FLOKËVE BRUNË/ Femrat e showbizit shqiptar tashmë besnike të bjondes (FOTOT)

Disa prej vajzave të ekranit i’u pëlqen shumë që të eksplorojnë me look-un e tyre. E nuk kanë faj pasi për to, imazhi është tejet i rendesishem.

Një pjesë e tyre nga brune janë transformuar në bjonde, ku disa prej tyre edhe sot vazhdojnë edhe ti mbajnë flokët bjonde, pasi ashtu ndihen mirë dhe i’u pëlqejnë, shkruan AlpeGossip

Së fundmi ishte Kida që pati një transformim të madh me lokk-un e saj pasi nga brune u kthye në bjonde.

Flokët e Kidës nuk u pëlqyen shumë nga ndjekësit e saj, pasi transformimi i saj bëri shumë “bujë”, pasi ishim mësuar ti shikonim vetëm brune.

Luana Vjollca gjithashtu para shumë vitesh ka qenë brune, por tani ajo ka zgjedhur të jetë bjonde dhe në pjesën më të madhe të kohës nuk e ka ndryshuar këtë ngjyrë.

View this post on Instagram

Leona 🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Edhe Tayna para pak vitesh ka qen brune por tani është kthyer në bjonde edhe pse e shohim që shumë herë e ndryshon look-un e saj po në fund prap ne bjondja vete.

View this post on Instagram

The bakllava you need

A post shared by Tayna (@tayna) on

Era Istrefi gjithashtu ka qen brune shumë vite më parë dhe tani një besnike e bjondes.

View this post on Instagram

Birthday girl 🎈❣️🦀🇦🇱

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Edhe Xhemi Shehu dikur brune ndërsa tani bjonde e theksuar dhe se nuk do heqi dorë nga ky look pasi ka shumë vite që po rri vetëm besnike e bjondes./ AlpeGossip