PAS PUTHJES ME NJË MASHKULL NË EKRAN/ Elton Ilirjani plas ”bombën” tjetër. Poston foto gjysëm nudo (FOTO) – AlpeGossip
PAS PUTHJES ME NJË MASHKULL NË EKRAN/ Elton Ilirjani plas ”bombën” tjetër. Poston foto gjysëm nudo (FOTO)

PAS PUTHJES ME NJË MASHKULL NË EKRAN/ Elton Ilirjani plas ”bombën” tjetër. Poston foto gjysëm nudo (FOTO)

Elton Ilirjani, biznesmeni i famshëm shqiptar i cili ka deklaruar pëlqimin e tij për meshkujt, ditën e djeshme dha para kamerave puthjen e parë në buzë me një burrë. Por mesa duket Eltoni nuk u mjaftua vetëm me atë ”bombë” por ai sapo kishte filluar.

Ditën e sotme, biznesmeni i famshëm ka postuar disa foto në të cilat shfaqet pa pantallona dhe të mbathura, pra gjysëm nudo dhe çon disa ”përshëndetje” të veçanta.

Në seksionin e komenteve të fotove mund të gjejmë shumë njerëz që e mbështesim por dhe nga ata të cilët e gjykojnë këtë veprim.

Mund të themi se Eltoni po ndihet shumë i lirshëm këto ditë dhe sa mirë për atë./AlpeGossip.al