TASHMË TË PANDARË/ Arbana dhe Eduarti fotografohen në event në kryeqytet (FOTO) – AlpeGossip
TASHMË TË PANDARË/ Arbana dhe Eduarti fotografohen në event në kryeqytet (FOTO)

TASHMË TË PANDARË/ Arbana dhe Eduarti fotografohen në event në kryeqytet (FOTO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë kthyer në një prej çifteve më të dashur e të komentuar në radhët e famshëmve shqiptarë, e si të tillë çdo dalje publike e dyshes grish kureshtjen tonë.

Së fundmi moderatorja dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, janë fotografuar nga ‘Bordo’,  në premierën e filmit “Ndërkombëtarët” që u mbajt këtë të premte në ambientet e Cineplexx.

Të veshur ‘casual’, çifti kishin preferuar të qëndronin në të njëjtin stil, teksa u paraqitën me xhinse, kombinuar me nga një xhaketë të zezë.

ImageImage

Image