SI PO SHKON KARANTINIMI PËR DHURATA DORËN? Këngëtarja e zbulon vetë me këtë postim (FOTO) – AlpeGossip
SI PO SHKON KARANTINIMI PËR DHURATA DORËN? Këngëtarja e zbulon vetë me këtë postim (FOTO)

SI PO SHKON KARANTINIMI PËR DHURATA DORËN? Këngëtarja e zbulon vetë me këtë postim (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka ndarë së fundmi një pjesë të kohës së saj me ndjekësit në ‘Instagram’. Ajo ka vendosur t’i përgjigjet disa prej pyetjeve të tyre,duke zbuluar për të gjithë dhe se si po e kalon karantinën.

“Mirë shumë, po punoj për këngë të reja, në të njëjtën kohë dhe po pushoj, po ha, po fshi, netflix, tiktok aty këtu dhe përsëritje”, ka shkruar Dora krah postimit në ‘Instastory’.
E pyetur nga fansat dhe se cila është kënga e saj e preferuar nga gjithë çka ka sjellë deri më tani, Dhurata ka pohuar duke qeshur se nuk mund t’i ndajë, pasi kjo gjë është njësoj si ta vrasësh.