Eleni Foureira shfaqet super SEKSI, këngëtari shqiptar i bën komentin që ACAROI fansat: Zonjusha… (FOTO) – AlpeGossip
Eleni Foureira shfaqet super SEKSI, këngëtari shqiptar i bën komentin që ACAROI fansat: Zonjusha… (FOTO)

Eleni Foureira shfaqet super SEKSI, këngëtari shqiptar i bën komentin që ACAROI fansat: Zonjusha… (FOTO)

Pse kështu Butrint?!

Eleni Foureira u vlerësua me çmimin e dytë në Festivalin Evropian, dhe ky ishte fillimi i një suksesi të garantuar. Kënga e saj “Fuego” bëri namin duke bërë që Eleni të firmosë një kontratë me labelin e njohur muzikor “Sony”. Pas këtyre arritjeve të mëdha, këngëtarja me origjinë shqiptare që përfaqësoi Qipron në “Eurovision” ka nisur koncertet në vende të ndryshme dhe ndalesa e rradhës ishte Spanja. Ajo ka përformuar disa nga hitet që ka dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet me një veshje si leopard dhe falenderon Spanjën për dashurinë që i ka dhuruar. Eleni gjithashtu u thotë që do të shihen sërish në Barcelonë më 15 qershor.

Në komentet e shumtë, na zuri syri komentin e këngëtarit të njohur Butrint Imeri i cili i shkruan “Mrs. Greece”. Butrinti ka bërë dhe një bashkëpunim me Elenin më parë dhe ai e di shumë mirë që ajo është shqiptare, por pse i bëri këtë koment vallë? Edhe disa fansa i kanë bërë “reply” duke i thënë që Eleni është shqiptare.