LUIZI NUK DURON PA CIGARE/ Përplas derën: Nuk është normale kjo (VIDEO) – AlpeGossip
LUIZI NUK DURON PA CIGARE/ Përplas derën: Nuk është normale kjo (VIDEO)

LUIZI NUK DURON PA CIGARE/ Përplas derën: Nuk është normale kjo (VIDEO)

Mungesa e cigareve në shtëpinë e “Big Brother VIP 2 “ duket se e ka nervozuar këngëtarin e njohur, Luiz Ejlli.

“Nuk shtyhet më’, thotë Luizi teksa lëviz i nervozuar nëpër shtëpi dhe në fund plas derën.

VIDEO