Miriam Cani nxjer “të palarat” e lidhjes me Albanin: 10 vite më parë, kur bënim sikur nuk… (VIDEO) – AlpeGossip
Miriam Cani nxjer “të palarat” e lidhjes me Albanin: 10 vite më parë, kur bënim sikur nuk… (VIDEO)

Miriam Cani nxjer “të palarat” e lidhjes me Albanin: 10 vite më parë, kur bënim sikur nuk… (VIDEO)

Janë padyshim një nga çiftet më të dashura dhe të pëlqyera të ekranit.
Por ndonëse gjithnjë kanë qenë disi të rezervuar për të treguar dashurinë e tyre këtë herë këngëtarja Miriam Cani ka ndarë një kujtim mjaft të bukur me ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video të 10 viteve më parë kur ka qenë dhe fillesat e saj të njohjes me Albanin pikërisht në emisionin në Gjermani që ajo drejtonte. Krahas videos ku shohim se çifti është mjaft i ri Miriam ka shkruar:

“Kur benim sikur nuk njiheshim 10 vite me pare ne programin tim „E Clips Neë Talent Show“,”-përfundon Miriami. Sot çifti jeton së bashku dhe kanë një vogëlushe të quajtur Ameli.