Takimi ballë për ballë me Saimir Tahirin, Stresi tregon çfarë ndodhi në të vërtetë (VIDEO) – AlpeGossip
Takimi ballë për ballë me Saimir Tahirin, Stresi tregon çfarë ndodhi në të vërtetë (VIDEO)

Takimi ballë për ballë me Saimir Tahirin, Stresi tregon çfarë ndodhi në të vërtetë (VIDEO)

Stresi e ka treguar gjithmonë se nuk ka patur ndonjëherë pëlqim ndaj Saimir Tahirit dhe para pak kohësh të dy ishin të ftuar në të njëjtin emission dhe u përballën në koridoret e televizionit. Por çfarë ndodhi në ato momente?

Stresi i ftuar në emisionin “Fun Day” në INTv me moderatore Fatma Methasani, rrëfeu momentin e takimit që u perfol shumë në media. Ai tregoi se rastisi ne koridore me ish-ministrin dhe vetem u pershendeten.

“Ngriti syzet dhe më tha: “Hë mo, mirë?, iu ktheva dhe i thashë: ‘Mirë, faleminderit’, shprehet Stresi dhe më pas largohet. Ai tregoi se nuk është fans i Tahirit dhe se ish-ministri nuk është ashtu si shumë po e komentojnë por për më shumë shihni intervistën më poshtë. Madje Stresi foli edhe për marrëdhënien e tij me bukuroshen, Kejsin, nuk duhet ta humbisni pa e parë!/intv.al/