Ish-missin dhe vajzën e saj nuk do i dalloni dot nga njëra-tjetra! (FOTO) – AlpeGossip
Ish-missin dhe vajzën e saj nuk do i dalloni dot nga njëra-tjetra! (FOTO)

Ish-missin dhe vajzën e saj nuk do i dalloni dot nga njëra-tjetra! (FOTO)

Përreth 1 vit ish-missi shqiptar Suada Sherifi është bërë nënë e një vajze.
Ajo publikon shpesh në rrjete sociale foto dhe video të vogëlushes, por këtë herë na ka lënë pa fjalë me postimin e saj. Përmes një foto në rrjete sociale ajo ka treguar ngjashmërinë e madhe që e bija dhe ajo kanë në moshën ku është Deizi tani. “Si ju dukemi”,-ka shkruar Suada, ndërkohë që duken vërtet shumë të ngjashme.