ORIOLA PROVOKON/ Ja video që i çmendi të gjithë – AlpeGossip
ORIOLA PROVOKON/  Ja video që i çmendi të gjithë

ORIOLA PROVOKON/ Ja video që i çmendi të gjithë

Modelja e njohur Oriola Marshi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram.

Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja në Ibiza të Spanjës nga ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte video-ja e publikuar në Instastory, e  hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

“Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”,- shkruan Oriola Marashi, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.