“GËZUAR DITËLINDJEN…”/ Dj Sardi poston FOTON romantike buzë detit me partneren e tij dhe i dedikon fjalë të bukura – AlpeGossip
“GËZUAR DITËLINDJEN…”/ Dj Sardi poston FOTON romantike buzë detit me partneren e tij dhe i dedikon fjalë të bukura

“GËZUAR DITËLINDJEN…”/ Dj Sardi poston FOTON romantike buzë detit me partneren e tij dhe i dedikon fjalë të bukura

Me një foto buzë detit dhe puthjen në ballë, Sardi ka uruar këtë ditëlindje vajzën që i ka marrë zemrën.
“Gëzuar ditëlindjen vajzës që dua të mbaj përqafuar pas vetes gjithë jetën”, ka shkruar Sardi në foton me partneren e tij.


Që prej publikimit të lidhjes së tyre, Sardi ka treguar se ndihet shumë i dashuruar. Në një bisedë në “Ftesë në 5” në shtatorin e vitit të kaluar, ai ka treguar se është fejuar dhe tanimë ndihet shumë i lumtur.